Duyuru!
Sosyal Medya Uzmanı | Takiple Kazan

Bannere Tıkla! Sosyal Hesaplarına Abone Kas!Ana Sayfa / Genel / Yürek Hazine Kabir Tuzak İşareti Anlamı Nedir? Hazine Çözümü Nasıl Yapılır?

Yürek Hazine Kabir Tuzak İşareti Anlamı Nedir? Hazine Çözümü Nasıl Yapılır?

Kalp define kapan mezar işareti anlamı nedir? Hazine işaretleri kalp çözümü nasıl yapılır? Kalp hazine define altın çözümleri nelerdir? Yürek sembolü, kalp kaya mezarı sembolleri. Yürek hazine define çözümü nasıl olur? Kalp bakımlı çözümleri. Kalp gömü işareti ve kalp gömüsü.

• Kanalımıza abone olmayı unutmayın ► https://goo.gl/DNsSxt

Yürek işaretinin 3 anlamı vardır. Bunlar;

1-) Yürek tuzak işareti. İster hazine işareti olsun, isterse de mezar işareti olsun, yürek işareti böyle yerlerde tehlike sembolü olarak kullanılmış olabilir. Mesela tünel içinde ilerlerken; su tuzağı ile hazır yapay bir göletin içine düşerek boğulabilirsiniz ya da su tuzağı benzeri hazır olan demir sivri kazıkların üzerine düşersiniz. Başka bir kapan yanlardan aniden çalışan sivri mızraklardır. Elinizle yada ayağınızla yanlış bir yere basmanız sonucu mekanizmayı harekete geçirirsiniz ve mızraklar size tez gelerek öldürücü darbeler vurur. Tünelde açtığınız bir kapının arkasında sıkışmış gaz aniden çevrenizi sarar ve siz farkına varmadan ağır ağır sizi zehirlenmeye başlar. Farkına vardığınızda ciğerlerinizde çok şiddetli bir yanma ve nefes alamadığınızı hissedersiniz ama bundan böyle süre çok geç olabilir. Etkisi kaybolmasın diye domuz yağlarıyla birlikte kullanılan kuvvetli zehirler, sivri demir ya da taş parçalarına uygulama edilerek tünellere profesyonelce özen ile yerleştirilir. Siz farkında olan olmadan etinizi kesecek ve zehirin bağlantı etmesini sağlayacaktır. Eğer tebirsizseniz yada sağlık durumu kuruluşuna uzaksanız bu hayatınıza mülk olabilir. Bu stil tuzaklardan hariç daha o kadar çok tuzak çeşidi vardır. Kalp işaretinde çok ihtiyatlı hareket etmelisiniz. Çünkü genelde kapan işareti olarak kullanılmıştır.

2-) Kalp kabir işareti. Başlıca bayan mezarına işarettir. Ama seven kişinin sevdiği birey için yaptırdığı bir mezar olarak düşünülmelidir. Yani asilzade bir bayan ölen asilzade erkek içinde yaptırmış olabilir. Bu tarz mezarlardan ne çıkacağını bütün olarak kestirmek olası değildir. Zengin olmayan insanların zeka taşları yontarak sevdiği insana verdiği değeri göstermek için yaptığı kabir taşları da olabilir. Eğer yanına ekstra sinyâl yada yazıt varsa statülü asilzade birine ait bir mezar olduğu katiyet kazanır ve mezar hediyelerinin olması da çok yüksek bir ihtimaldir.

3-) Yürek hazine işareti. Yakın civarda bayan ziynet eşyaları olan bir hazine olduğunu gösterir.

İster kabir işareti, isterse define işareti olsun arazinin şartları gömü yapılan yerin tespitinde önemlidir. Onun için yön tespiti her arazinin kendisine uygun bir özgünlük içerir. 100 metrelik bir çap içerisinde giriş suni noktası aranır ve bulunur.

Bir eşkiya belgesi kaydındaki paraf şu şekildedir;

Mağara iç kısmının sağ tarafından çıkılacak bir mahzen yolu var. Mahzenin içinde 3 istif halinde parası vardır. Sağ tarafında bir ok var okun olduğu yer mahzen girişini gösterir. Okun önünde bir yürek resmi var buradan anlarsın, buraya bir delikten girilir. Girerken yürek resminden risk olduğunu anlarsın. Delikten geçerken birincil evvela sırt üstü olup bacaklarını sarkıtırsın. Delikten geçerek buraya o kadar girilir. Mahzene indikten daha sonra yol ikiye ayrılır.

Gruplarımızı ve sayfamızı peşine düşüp takip edebilmeniz için linkler aşağı verilmiştir.

Eşkiya Belgeleri ve Eşkiya Hazine İşaretleri Grup ve Sayfa
• Facebook Grubu için ► https://goo.gl/hUNmmf
• Facebook Sayfası için ► https://goo.gl/1HoNdF

Sikke Kataloğu – Antik Paralar ve Define Grup ve Sayfa
• Facebook Grubu için ► https://goo.gl/VVziVS
• Facebook Sayfası için ► https://goo.gl/rTuUwi

#Telifsiz #Video Müziği: Prelude in C – BWV 846 – #Kevin #MacLeod #Müzik #indir İndirme Adresi: http://incompetech.com/music/royalty-free/Video İzle-royaltyfree/Prelude%20in%20C%20-%20BWV%20846.Video İzle Yürek Hazine Kabir Tuzak İşareti Anlamı Nedir? Hazine Çözümü Nasıl Yapılır? kalp,hazine,define,kalp define işareti,kalp işareti

Sitemizdeki içerikler Sosyal Ağlar ve Benzeri sitelerden alıntılanmıştır!

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

SON DAKİKA!!! Afrin'e Böyle Girdik!! (Çatışma)

SON DAKİKA!!! Afrin’e Böyle Girdik!! (Çatışma)

Kanal Harman farkıyla sunulmuştur.Lütfen peşine düşüp takip etmeyi unutmayın.ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ASKERIMZIN POLİSİMİZİN, afrin son …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super