Duyuru!
Ana Sayfa / Genel / Yolcusunu darp eden Uber şoförü hür! Uber’den ilk izah etme

Yolcusunu darp eden Uber şoförü hür! Uber’den ilk izah etme

Birgül E. ve kızı, İstinye ’den Atatürk Havalimanı ’na varmak için Uber uygulamasından vasıta çağırdı. Araçla havalimanı girişine kadar gelen 2 yolcuyla şoför aralarında erken indirme ve fiyat tartışması yaşandı.

Birgül E. şoför kadar darp edildi, araçtan indirildi. Saldırı sonrası yüzü kanlar içinde kalan Birgül E. hastaneye sevk edildi.

Saldırıyla ilgili şoför M.Ü.’nün (24) gözaltına alındığı öğrenildi.  

Uber sürücüsü bayan yolcuyu dövdü iddiasıİstinye’den Atatürk Havalimanı’na gitmek için Uber aracıyla seyahat eden Birgül Ekinci’nin, sürücü tarafından darp edildiği bahis edildi.

daha fazla video için

Birgül E.’nin uğradığı saldırıya ilişkin konuşan bir Uber sürücüsü ise “Uber araçlarda ‘katlama ’ sistemi var. Örneğin söz konusu mesafe 150 lira tutuyor. Yoğun saatlerde benzer mesafenin ücreti artıyor. Bu mesafeyi sistem hesaplıyor” dedi. Ücretin 220 lira tuttuğunu, yolcunun hakaret ettiğini savunan Uber şoförü,  “Olaya karışan şoförü tanıyoruz. Sürücü dost yolcuyu indirmek istemiş. Daha Sonra inmeyince galiba zor kullanarak indirmiş. üstelik darp ettiğini düşünüyoruz. Sürücü arkadaşımız olaydan sonradan gözaltına alındı. İfadesinde ‘Ben vurmadım, inerken düşmüş ’ dedi. Bizim anladığımız veri kadını darp ettiği yönündedir. Bir kadının darp edilmesi kabul edilemez” dedi. Fırat ALKAÇ/İSTANBUL

UBER’DEN GÖRÜNTÜLER İÇİN BIRINCIL AÇIKLAMA

Sivil trafik polislerince gözaltına alınan M.Ü., işlemleri için Kanarya Polis Merkezine teslim edildi. Buradaki ifade işlemleri tamamlanan M.Ü. çıkarıldığı Büyükçekmece Adliyesi ’nde adli kontrol şartıyla özgürlük bırakıldı.

Uber şoförünün darp ettiği kadınla tartıştığı anlara ait görüntüler ortaya çıktıAtatürk Havaalanı ’na gitmek üzere Sarıyer’den Uber ’e binen bayan yolcu ile sürücü aralarında çıkan vergi tartışmasının görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, Uber şoförü tarafından darp edildiği iddia edilen kadın gezgin ile sürücü aralarında geçen vergi tartışması yer alıyor.

daha artı video için

Yolcusunu darp eden Uber şoförü serbest Uberden ilk açıklama

Uber şoförü gözaltına alındı.

“250 LİRA İSTEMİŞ”

Olayı anlatan havalimanı taksicisi Murat Tağu ise şunları söyledi: “Aracın önünde durduğumda bir kız gelip takviye istedi. Uber sürücüsü, VIP bir araçtı. Resimleri de hatta bende mevcuttu. Ben kızla ilgilenirken hanımefendiyi olduğu gibi araçtan bariyerlerin üzerine attı. Fotoğraf ve görüntüleri mevcut. İnsanlık dışı bir durum. Bir insanın yapabileceği bir şey değil. Ben denk geldim. Insanlar güvenip asalet ediyorlar. Sürücüyü tanım edebilirim. Şoför kaçtı. Hatta beni de araçla beraber bir şerit sürekledi. az daha ben de kazaya maruz kalabilirdim.

İstinye ’den binmişler. Havalimanına kadar gelecekler. Bulundukları istikamete değin 250 lira istenmiş. Bayan itiraz edince, ‘Ben havalimanına girmiyorum. Girersem bana suç oluşturan uygulayacaklar’ demiş. Bütün bezginlik fazla para istemekten nedeniyle” dedi.

Yolcusunu darp eden Uber şoförü serbest Uberden ilk açıklama

Yolcusunu darp eden Uber şoförü serbest Uberden ilk açıklama

Uber sürücüsü gözaltına alındıİstinye’den Atatürk Havaalanı’na gitmek için Uber aracıyla yolculuk eden Birgül Ekinci’nin darp edilmesiyle ilgili yürütülen soruşturma zarfında sürücü M.Ü (24) gözaltına alındı. Sivil trafik polislerince gözaltına alınan M.Ü., işlemleri için polis merkezine teslim edildi.

daha artı video için

 

Yolcusunu darp eden Uber şoförü hür! Uber’den ilk izah etme uber,fiyat tartışması,yolcu döven uber şoförü,haber,olay

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super