Duyuru!
Ana Sayfa / Genel / Yıkım zamanı

Yıkım zamanı

Yıkım zamanıYANINDA devam eden AVM ve rezidans inşaatı nedeniyle göçükler meydana gelince öğrencileri boşaltılan Şişli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi D Bloğu yıkılmaya başlandı. AVM ve rezidans inşaatı nedeniyle 400 öğrencinin eğitim görmesi göz ardı edilerek bitişiğinde temel çukuru kazılan Şişli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi D Blok, 6 Mart Salı günü İstanbul Valiliği kadar boşaltılmıştı. Orada eğitim gören 400 öğrenci, prefabrik sınıflar müteahhit işyeri göre henüz tamamlanıp teslim edilmediği için, okul kampusundaki öteki binalara gönderildi. Prefabrik yapılardaki eksikliklerin bir kısmı geçen sürede tamamlandı. Öğrencilerin bir kısmı bu binalara taşındı. Taşınma sırasında sıra, masa gibi eğitim malzemelerini öğrencilerin nakliye görüntüleri tepki çekmişti.

‘FAZLA ÜZGÜNÜZ ’
Okul müdürü Günay Bahçeci, “Okul boşaltıldıktan daha sonra afet çalışmalarına başlandı. Öğrenciler prefabrik sınıflara gönderildi. Yeni sınıflarda bir takım eksiklikler var ama giderilecek” dedi.

Şişli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği Başkanı Ercan Bodur ise “D blok boşaltıldı, çocuklar küçük sınıflara gönderildi. Yeni sınıflarda elektrik, su ve ısınma sorunları var. Facia başladıktan daha sonra bütün çabalarımız da gitti. Artık yapacak hiçbir şeyimiz yok. Okul için 7 yıldır çaba veriyorduk.

Çabalarımız hiçbir işe yaramadı. Fiziksel, manevi, yasal direncimiz kırıldı. Okul öğretmenleri, velileri ve öğrencileri ile görüştük. Hepimizin gözleri önünde okulumuz yıkıldı. Hepimiz fazla üzgünüz” dedi.

Yıkım zamanı şişli mesleki ve anadolu teknik lisesi,şişli,gazetehaberleri,istanbul valiliği,anadolu

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super