Duyuru!
Sosyal Medya Uzmanı | Takiple Kazan

Bannere Tıkla! Sosyal Hesaplarına Abone Kas!Ana Sayfa / Genel / TSK, terör örgütünden ele geçirilen araç gereç ve mühimmatı açıkladı

TSK, terör örgütünden ele geçirilen araç gereç ve mühimmatı açıkladı

TSK’dan yapılan açıklamaya tarafından, Hakkari Şemdinli ’de (Irak kuzeyi uzanımında), güvenlik güçleri göre icra edilen arazi aramasında iki adet Kalaşnikof piyade tüfeği, 135 adet fişeği ve çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirildi. Bingöl Karlıova ’da, emniyet güçleri kadar icra edilen arazi aramasında 8 adet el bombası, 2 bin 840 adet muhtelif çapta piyade tüfek fişeği, 3 adet tabanca üstü termal dürbün ve fazla miktarda hayat malzemesi ele geçirildi.
Mardin Mazıdağı ’nda, güvenlik güçleri kadar icra edilen arazi aramasında saptama edilen 3 depo içerisinde 3 adet el bombası, 1 adet silah, 350 adet muhtelif çapta fişek ve fazla miktarda yaşam malzemesi ele geçirildi.
Hakkari Merkez ’de, güvenlik güçleri göre icra edilen arazi aramasında saptama edilen bir barınak içerisinde bir adet kalaşnikof piyade tüfeği ele geçirildi.
Tunceli Ovacık ’ta, emniyet güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında tespit edilen 5 barınak içerisinde 1 adet el yapımı patlayıcı, 5 adet tüp, el yapımı patlayıcı yapımında kullanılmak üzere hazırlanmış 50 kg amonyum nitrat, 2 adet el telsizi, 60 adet batarya ve çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirildi. 

TSK, terör örgütünden ele geçirilen araç gereç ve mühimmatı açıkladı tsk,terör,örgütünden,ele,geçirilen

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super