Duyuru!
Ana Sayfa / Genel / SON DAKİKA!! AFRİN OPERASYONU 2017-2018 SURİYE SINIRINDAN CANLI BAĞLANTI İZLE

SON DAKİKA!! AFRİN OPERASYONU 2017-2018 SURİYE SINIRINDAN CANLI BAĞLANTI İZLE

AFRİN’DE SON DAKİKA HABERLERİ: https://www.youtube.com/watch?v=8IWWkd4tEF4&t=

Erdoğan Afrin son dakika haberleri- afrin son şart canlı izle 2018 – afrin operasyonu ne vakit başlıyor? afrin tsk işlem son dakika – afrin operasyonu başladı mı mhmetçik afrine girdi mi – suriye afrin nerededir? afrin operasyonu nedir? – afrin son dakika haberleri 2018 – afrin operasyonu ne vakit başlıyor? afrin tsk işlem son dakika – afrin operasyonu başladı mı – suriye afrin nerededir? afrin operasyonu nedir?

Son dakika… Dışişleri Bakanı’ndan Afrin operasyonu açıklaması
ABD’li yetkililerin açıklamaları hakkında konuşan Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, “Yapılan tüm açıklamalara karşın biz tamamiyle memnuniyet olmadık” dedi.

Çavuşoğlu, “Talimat üzerine Türkiye’nin Afrin Membiç operasyonu ertelenir mi?” sorusuna “Hayır” yanıtını verdi.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, CNN Türk canlı yayınında ABD ile yaşanan son kriz ve Amerikalı yetkililerle yaptığı görüşmeler hakkında konuştu. Reuters ’a kadar, Çavuşoğlu, “Açıklamalar üstüne Türkiye’nin Afrin Membiç operasyonu ertelenir mi?” sorusuna “Hayır” yanıtını verdi.

Bakan, Türkiye’nin Afrin operasyonu hakkında “Havadan müdahale için koordinasyon olmalı. Rusya ve İran ’la görüşüyoruz. Nasıl İdlib ’e gözlemci yerleştirmemiz Astana ’daki koordinasyonla olduysa, hava operasyonları da o kadar olabilir” ifadesini de kullandı.

Dışişleri Bakanı, Rusya’nın Soçi kentinde düzenlenecek Suriye zirvesi hakkında da “Rejimle muhalefet arasındaki Soçi toplantısında YPG masada olmayacak. YPG ’den öteki Kürtler de rahatsız, görüyorsunuz. Putin şunu bildirmek istiyor: ‘Soçi ve Astana ’dan rahatsız ülkeler var.’ Biz, özellikle de ben, Astana ’nın Cenevre ’yle entegre edilmesi gerektiğini söylüyoruz” dedi. SON DAKİKA!! AFRİN OPERASYONU 2017-2018 SURİYE SINIRINDAN CANLI BAĞLANTI İZLE dakika!!,afrin,operasyonu,2017-2018,suriye

Sitemizdeki içerikler Sosyal Ağlar ve Benzeri sitelerden alıntılanmıştır!

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super