Duyuru!
Ana Sayfa / Genel / Sivas ’ta fırtına duvar yıktı; araçlar hasar gördü. Otomobilini böyle görünce şoke oldu

Sivas ’ta fırtına duvar yıktı; araçlar hasar gördü. Otomobilini böyle görünce şoke oldu

Sivas ’ta sabahleyin saatlerinden itibaren etkisini artıran fırtına, hayatı olumsuz etkiledi. Meteoroloji verilerine tarafından hızı saatte yaklaşık 40-60 kilometre olan kaslı rüzgar ile yer yer saatteki hızı 70-100 kilometre arasında değişen kasırga, kent genelinde etkin oldu.

Sivas ’ta fırtına duvar yıktı; araçlar hasar gördü. Otomobilini böyle görünce şoke olduFırtına nedeniyle şehir merkezindeki 4 Eylül Sanayi Sitesi ’nde Ömer Işık ’a ait işyerinin çatı kısmındaki emrindeki duvar devrildi. Park halinde bulunan 2 otomobil, 1 hafif ticari araç ile 1 minibüste hasar oluştu. araçlar, kullanılamaz ülkü geldi.

Sivas ’ta fırtına duvar yıktı; araçlar hasar gördü. Otomobilini böyle görünce şoke olduARACINI GÖRÜNCE ŞOK YAŞADI

Sanayideki bir asansör firmasında çalışan ve sabah aracını park ettikten daha sonra çalışmaya giden Ferhat Ağgöre, iş yerine döndüğünde aracını hurdaya döndüğünü görür görmez şoke oldu.

Sivas ’ta fırtına duvar yıktı; araçlar hasar gördü. Otomobilini böyle görünce şoke olduMeslek yeri arkadaşlarının sakinleştirmeye çalıştırdığı Ağgöre, “Sabah aracımı park etmiştim. Dönünce bu halde bulunca şok oldum. Çok üzüldüm. Bir yıl önce almıştım. Felçli babam var. Onu götürüp getiriyordum” dedi.

Sivas ’ta fırtına duvar yıktı; araçlar hasar gördü. Otomobilini böyle görünce şoke olduDiğer araç sahipleri Mehmet Kırkaç ve Osman Karapolat da şiddetli rüzgarın etkisiyle çatının yıkıldığını belirterek, araçların kullanılamaz hale geldiğini söyledi. Iş yeri sahibi ile araç sahipleri aralarında da kavga yaşandı.

Sivas ’ta fırtına duvar yıktı; araçlar hasar gördü. Otomobilini böyle görünce şoke olduÇATIYI TUTMAYA ÇALIŞTILAR

Öte yanlamasına rüzgar kent genelinde de binalarda da hasara yol açtı. Alibaba Mahallesi ’nde henüz inşaat halindeki 5 katlı bir apartmanın çatı kaplama malzemeleri fırtınanın etkisiyle yerinden kalktı. Bu sırada çatıya meydana çıkan işçilerin, kopmak üzere olan parçaları tutmaya çalıştıkları görüldü.

Sivas ’ta fırtına duvar yıktı; araçlar hasar gördü. Otomobilini böyle görünce şoke olduMeteorolojiden yapılan açıklamada, kentte rüzgar ve fırtınanın gece saatlerine kadar etkisini sürdüreceği belirtilerek, ağaç ve gönder devrilmesi, çatı uçması gibi olaylara aleyhinde itinalı olunması istendi.

Sivas ’ta fırtına duvar yıktı; araçlar hasar gördü. Otomobilini böyle görünce şoke oldu

Sivas ’ta fırtına duvar yıktı; araçlar hasar gördü. Otomobilini böyle görünce şoke oldu twitter homepage,hürriy7et,www hurrü,hürr gaz,hürriyet haberü

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super