Duyuru!
Ana Sayfa / Genel / Servet yüzünden küsen kardeşlerin kavgası şaşırtıyor!

Servet yüzünden küsen kardeşlerin kavgası şaşırtıyor!

Haberin öteki fotoğrafları için tıklayın

  • Miras yüzünden küsen kardeşlerin kavgasını gören şaşıp kalıyor
  • Miras yüzünden küsen kardeşlerin kavgasını gören şaşıp kalıyor
  • Miras yüzünden küsen kardeşlerin kavgasını gören şaşıp kalıyor
  • Miras yüzünden küsen kardeşlerin kavgasını gören şaşıp kalıyor

Edirne’de işçi emeklisi kardeşler Mümtaz Çavutçu ile Ahmet Çavutçu aralarında, aileden kalan mirasın paylaşımı sırasında 1976 yılına uyuşmazlık çıktı. Uyuşmazlık nedeniyle küsen kardeşler birbirleriyle konuşmayınca, araya giren çocukları 19 yıl süren küslüğe kardeşleri barıştırarak son verdi. Edirne’nin Barutluk Mahallesi’nde aynı sokak üzerinde müşterek evlerde oturan kardeşler, bu defa 2004 yılında değişik nedenlerle tartışıp, küstü. Ahmet Çavutçu, evinde fazla gürültü yaptığı ve firari alkol sattığı iddiasıyla ağabeyi Mümtaz Çavutçu hakkında polise davacı olunca, küskünlük gerginliğe niçin oldu.

PENCERE VE DUVARLARA ASILAN YAZILARLA MESAJLAŞMA

Şikayetin ardındaki hakkındaki suçlamalara takipsizlik bahşedilen Mümtaz Çavutçu, önce kardeşinin evine bakan evinin kapısını kapatıp, diğer bir giriş yaptı. Ardında da kendisini şikayet eden kardeşine mesajını evinin penceresi ve duvarlarına astığı yazılarla vermeye başladı. Mümtaz Çavutçu, hakkında mahkemenin verdiği takipsizlik kararı ile birlikte, ‘Adliye ve karakolu yol yapacaksın. Daha Sonra da uzlaştırın bizi dominant bey diyeceksin. Yok pek 5 kuruşa köfte’, ‘Adliye ve emniyet gülü’, ‘Şimdi ben kime mektup yazacağımı biliyorum. Bir şey yapar mıyım yapamam mı. Pek yakında’, ‘Zavallı kara kedi’, ‘Zavallı topal ördek. Havlayan it cami duvarına yaslanıp pineklermiş’, Gambazlığı meslek edinmiş birey. Zavallı ucube yaratık’, ‘Sahtekar topal ördek penguen’in de arasında bulunduğu ve ara sıra hakaret de taşıyan çeşitli yazılar yazarak kardeşine mesaj gönderdi.

Ahmet Çavutçu da ağabeyinin hakkındaki iddialarına cevap belirlemek için evinin duvarına, ‘Pavyon erkeği oku’, ‘İnkarcı, yalancı iftiracıya’ başlığını taşıyan bir yazı astı. Yazıda, ‘Sokak duvarına yazanı tanıyor musunuz ? 1978’te Kıyık tuvaletlerinde kendini vurdurup, beni vurdular diye diye iftira atan kişiyi tanıyor musun? Babasının sağlığında eve kapıdan yok, pencereden giren adamı tanıyor musunuz? Yakın zamana değin ramazan ayı ve dini gecelerde alkol içen ateisti tanıyor musun? Babasının kovalarken pabuç giymeden kaçanı tanıyor musun? Çıkar uğruna parti değiştiren ya da para uğruna kendini pazarlayan adamı tanıyor musun? ifadelerine yer verdi.

KARŞILIKLI SUÇLAMALAR

Mümtaz Çavutçu ise kardeşinin kendisini 3 kez savcılığa şikayet ettiğini belirterek, “Ben alkol satmıyorum, kendim içiyorum. Beni geçtiğimiz, Temmuz ayında karakollara ve savcılığa, kaçak alkol satıyor diye şikayet edince, ben de yazı yazmaya başladım. Beni mektup yazarak da ayrıca şikayet etmiş. Polis araştırma yaptı, savcılık takipsizlik kararı verdi. Bu yazılarda hakaret de yok. Hakaret varsa savcılık orada, davacı olsun. Evlerimizin önünden geçen yolu kapatmamı istiyorlar. Yolu neden kapatayım, ya yangın olsa, itfaiye, ambulans oraya nasıl girecek. O yolda benim hissem var. Kapatmam” diye konuştu.

Kardeşler arasındaki yazılarla devam eden iki taraflı suçlamalar zaman zaman aile fertlerinin de karıştığı tartışmalara dönüp, sürüyor.

Servet yüzünden küsen kardeşlerin kavgası şaşırtıyor! sanalbasin com mobil sozcu,sanal basın spor,sanal basın sözcü,yeni asya sanal basın,www sanalbasin com mobil mynet haber

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super