Duyuru!
Ana Sayfa / Genel / O mallara tedbir istedi

O mallara tedbir istedi

29 takvim evli çiftin kurduğu dokuma şirketi, aradan geçen zamanda dünyaca meşhur firmalara imal yapmaya başlamış, iki çocukları yer alan çiftin her geçen gün çoğalan şirketinin servet 200 milyon liraya yaklaşmıştı. güya 15 Temmuz darbe girişiminden daha sonra Hayri Uğur çevresine, ailesine ve tanıdıklarına, “Benim çevrem ve arkadaşlarım FETÖ ’cü. Beni de FETÖ ’cü biliyorlar. Kesintisiz çevremizden halk sorgulanıyor. Her lahza bana da bu cins suçlama ve sorgulamalar yapılabilir” yönünde konuşmalar yaptı. Hayri Uğur, “Beni örgütten dolayı alırlarsa bütün mallarımıza el konulacak. Önlem almalıyız. Seninle göstermelik, kâğıt üzerinde boşanalım” diyerek eşini anlaşmalı boşanma konusunda ikna etti. Yaptığı araştırmada ise eşinin uzun bir süredir başka bir kadınla birlikte olduğunu ve bir ay değin önce birlikte olduğu Z.Y. adlı kadınla evlendiğini öğrendi.

Kandırıldığını öğrenen Hepşen Uğur, boşanma kararı veren İstanbul 4. Aile Mahkemesi ’ne her yerde başvurarak eşinin kandırma kullanarak kendisinden boşandığını ve mülk kaçırdığını iddia etmiş ve “yargılamanın iadesi” davası açmıştı. Duruşma, ileride telafisi kuvvet zararların önlenmesi için nüfus müdürlüğüne yazı yazılmasına karar vermişti. Yazıda, Hayati Uğur ’un nüfus kaydına şerhler düşülmesi talep edilmişti.

Boşandığı eşinin oyununa geldiğini öne süren Hepşen Uğur, bu sefer de savcılığa kabahat duyurusunda bulundu. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı ’na eski eşi hakkında 5 ayrı suçtan soruşturma yapılarak cezalandırılması için şikâyet dilekçesi veren Hepşen Uğur, eski eşinin “dolandırıcılık, güveni istismar etme, nedensiz zenginleşme, devlete ait belgede sahtecilik, periscopeli davranışlarla izdivaç birliğini sonlandırma” suçlarından cezalandırılmasını istedi. 29 yıllık evliliğinde 10 yıl durmadan Mersin ’de eczane işlettiğini şikâyet dilekçesinde anlatan Hepşen Uğur, eşinin de o dönemde Çukurova Sanayi işletmelerinde ihracat herif temsilcisi olarak çalıştığını açıklama etti. Hepşen Uğur, güvenilmez Hayri Uğur ’un bütün malvarlığına el konulmasına ilişkin önlem kararı verilmesini istedi. Savcılık şikâyet üzerine Hayri Uğur hakkında soruşturma başlattı.

O mallara tedbir istedi boşanmada ihtiyati tedbir,boşanmada ihtiyati tedbir dilekçesi,boşanmada ihtiyati tedbir kararı nasıl alınır,boşanmadan önce ihtiyati tedbir,boşanmalarda ihtiyati tedbir

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super