Duyuru!
Ana Sayfa / Genel / Meşhur plastik cerraha yumruklu hücum soruşturması…

Meşhur plastik cerraha yumruklu hücum soruşturması…

Ünlü estetik ve plastik cerrah Ferit Demirkan’ın, hastasını ameliyata vaktinde hazırlanmış etmeyen hasta ilişkileri yöneticisini yumrukladığı bahis edildi. Sabahleyin Gazetesi’nden Istek Yaman’ın haberine kadar olay, 1 Aralık günü yaşandı. Meşhur estetik ve plastik cerrah Ferit Demirkan, Taksim’de bir özel hastanede çalışıyordu. 27 yaşındaki Serap D. de aynı hastanenin hasta yöneticisiydi. Olay günü, Ferit Demirkan, bir hastaya liposuction ameliyatına girecekti. Fakat ameliyat saati gelmesine karşın hasta hazırlanmış değildi.

B2 ameliyathane katında yer alan Serap D.’yi gören cerrah, hastanın akıbetini sordu. Serap D. ise, ameliyathanede bir malzemenin yetkisiz olduğunu bu sebeple hastanın ameliyathanede olmadığını söyledi.

DOKTORUN YUMRUKLU SALDIRISINA UĞRADI, TEMIZLEME GÖREVLİLERİ KURTARDI

İddiaya kadar genç kadının cevabı sonrası sinirlenen cerrah, Serap D.’nin üzerine yürüye yürüye genç kadına hakaret içerikli sözler söyledi. Ne olduğunu anlamaya çalışan Serap D., yerinden kalktığı sırada doktorun yumruklu saldırısına uğradı. Cerrahın yumruk darbelerinden genç kadını temizlik görevlileri kurtardı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Olayın peşinde hastaneden aldığı meslek göremezlik raporuyla Ferit Demirkan’dan şikayetçi olan Serap D.’nin ihbarı sonrası savcılık göre soruşturma başlatıldı.
Yürütülen soruşturma kapsamında hekim Ferit Demirkan’ın ifadesine başvuruldu. İfadesinde, yaşanan kavga olayını doğrulayarak şüphesiz Serap D.’yi darp etmediğini demeç etti. Durum hakkında soruşturma devam ediyor.

Meşhur plastik cerraha yumruklu hücum soruşturması… ferit demirkan,plastik cerrah,cerrah,hasta ilişkileri yöneticisi,darp

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super