Duyuru!
Sosyal Medya Uzmanı | Takiple Kazan

Bannere Tıkla! Sosyal Hesaplarına Abone Kas!Ana Sayfa / Genel / Medipol Başakşehir’den Fenerbahçe’ye sürpriz takas teklifi!

Medipol Başakşehir’den Fenerbahçe’ye sürpriz takas teklifi!

Tamer Tuna, Göztepe’nin Fenerbahçe’ye 2-1 yenildiği maçın arkasında talimat yaptı. Yayıncı kuruluşa konuşan Tuna, mücadeleyi ve yeni aktarma Poko’yu değerlendirdi.

Tamer Tuna’nın sözlerinden’un derledikleri şöyle:

“90+3’te yediğimiz için mutsuzuz. Fenerbahçe’yi tebrik ediyoruz, iyi bir maç oldu. Biz de istedikelerimizi gerçekleştirdik. Kanatlarda verimliliğiz yüksek olsa, daha çok pozisyon bulabilirdik. Fenerbahçe’nin merkez orta sahadaki gücünü biliyoruz. İkinci yarıda 60’tan sonra o baskıyı hissetik. Hamlelerimiz oldu, son dakikada yedik golü. Fenerbahçe’nin son 5-6 haftadır topa sahip olduğunu biliyorduk. Pozisyon vererek başladığımız, duran toptan gol yediğimiz maçta oyuna dönüşümüz iyiydi, ikili mücadelelerde iyi seviyedeydik. Zorlama hissedilecekti ama yediğimiz gol üzdü. Böyle bir çaba olduğu için mutluyuz.

Poko geç katıldı, hazırlığı uzun sürdü. Hazır olsa başlatabilirdik. Sonra dahil oldu. Poko’nun üstün yetenekleri var, bir takım eksikleri de var fakat çok manâlı bir oyuncu. Katkı Maddesi verdi, golünü de attı. Göztepe’de bu anlamdaki verimini daha da artırarak, kayda değer bir oyuncuya dönüşeceğini düşünüyorum.

 Tamer Tuna basın toplantısında neler dedi?

Karşılaşmanın ardındaki düzenlenen basın toplantısında konuşan Tuna, çok coşkulu ve güzel bir maç olduğu belirterek, şunları kaydetti:
“Son dakikada kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum. Fenerbahçe’yi tebrik ederim. Golü yememize rağmen, topa sahip olmamız, kanatları fazla kullanmamız olumlu yönlerimizdi. Saldırı verimliliğinde ise daha iyi olmalıydık. İkinci bölgede, önde sıkıştırmak istedik. Sonuca çok üzüldük. Lig devam ediyor. Bizim için iyi oyun çok önemli. Göztepe’yi önümüzdeki haftalarda daha iyi ve üst sıralarda göreceğimize inanıyorum.”

Oyuncularının zaman geçirmeye çalıştığı görüşlerine katılmadığını aktaran Tuna, “Lig kalitesi namına, topun oyunda kalma yüzdesi maksimum bizim maçlarda çıkıyor. Fenerbahçeli oyuncuların da yerde kaldığı anlar oldu. Bu, son dakikalarda olabilir. Hiçbir zaman kötü niyetli süre geçirme namına bir şey yoktu. Biz bu kötü niyeti hiçbir vakit taşımadık ve taşımayacağız. Tüm planları 3 puan üzerine yapıyoruz. 1 puana sevinecektik lakin 3 puan ilk planda düşündüğümüz anlayıştı.” ifadelerini kullandı.

Tarih: 20.01.2018 21:34 Medipol Başakşehir’den Fenerbahçe’ye sürpriz takas teklifi! haber,spor,futbol,basketbol,voleybol

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super