Duyuru!
Sosyal Medya Uzmanı | Takiple Kazan

Bannere Tıkla! Sosyal Hesaplarına Abone Kas!Ana Sayfa / Genel / Kadınlar, Sevgililer Günü ’nde peluş ayı istemiyor

Kadınlar, Sevgililer Günü ’nde peluş ayı istemiyor

Türkiye genelinde 5,6 milyon üyesi ile mobil sadakat uygulamaları sektöründe önde gelen Hopi, Sevgililer Günü anket sonuçlarını açıkladı. Başvuru içerisindeki anket sorularına cevap veren Hopililer, Sevgililer Günü ’nü ‘daima ’ kutladığını belirtti. Anket sonuçlarına tarafından kadınlar Sevgililer Günü ’nde kendilerine peluş ayı alınmasını istemezken, erkeklerin istemediği hediyelerin başında selfie çubuğu yer aldı.

Laf konusu ankette, ‘Sevgililer Günü ’nü kutluyor musun? ’, ‘14 Şubat planın ne olur? ’, ‘Sevgililer Günü ’nde sevgilin sana ne almasın? ’ ve ‘14 Şubat ’ı hangi Avrupa şehrinde aşmak istersin? ’ sorularını cevap buldu.
Erkekler 14 Şubat ’ı evde hatırasına yapmak istiyor

Ankete katılan her 10 erkekten 3 ’ü ‘14 Şubat planın ne olur? ’ sorusuna evde özel bir yemek aranje etmek cevabını verdi. Erkeklerin ikinci tercihi yüzde 25 ile canlı müzik çalan bir mekanda eğlenmek olurken son tercihi ise yüzde 14 ’lük oranla sinemada romantik bir film izlemek oluşturdu.

Erkekler selfie çubuğu kadınlar pelüş ayı istemiyor

Sevgililer Günü için seçim edilen hediyelerin de çözümleme edildiği anketin sonuçlarına tarafından erkeklerin elde etmek istemediği hediyelerin başında selfie çubuğu geldi. Her 4 erkekten biri selfie çubuğu istemediğini belirtirken sevgilisiyle yoga kursuna gitmek istemeyenlerin oranı yüzde 23 olarak dikkat çekti.

Erkeklerin tercih etmediği hediyeleri yüzde 17 oran ile yürek biçiminde çikolata, yüzde 16 oranla eldiven ve yüzde 14 ile burç bilekliği gibi hediyeler peşine düşüp takip etti. Kadınları mutlu etmeyecek hediyelerin başında ise yüzde 34 oranla pelüş ayı geldi. Her 5 kadından biri hediye olarak telefon kılıfı istemediğini belirtirken Sevgililer Günü deyince akla gelen kırmızı gül yüzde 17 oranla istenmeyen hediyeler arasında yer aldı. Kırmızı günü yüzde 12 ile çerçeve ve bere izledi.

Kadınlar Sevgililer Günü ’ne son dakika hazırlanıyor

Ankete katılan kadınların yüzde 40 ’ı Sevgililer Günü ’ne son dakika hazırlandığını belirtirken, bir hafta önceden hazırlıklara başlarım diyenlerin oranı da yüzde 30 ile dikkat çekti. Kadınların Sevgililer Günü hazırlıklarının vazgeçilmez parçaları arasında ise elbise, iç çamaşırı, kırmızı ruj ve topuklu kundura yer aldı.

Sevgililer Günü ’nü ‘daima ’ kutluyoruz

Sevgililer Günü ’nü kutluyor musun sorusunda ‘daima ’ yanıtı kadın ve erkek ayrım etmeksizin öne çıkarken, ikinci sırayı yüzde 22 ile ‘sevgilim epeyce ’ yanıtı aldı. Ankete katılanların yüzde 16 ’sı Sevgililer Günü kutlaması için ‘mecburen ’ yanıtını verirken yüzde 18 ’i ‘katiyen dedi. Ankete tarafından çiftler 14 Şubat ’ı sırasıyla Paris, Roma, Venedik, Prag ve Porto ’da kutlamak istediğini belirtti. 

Kadınlar, Sevgililer Günü ’nde peluş ayı istemiyor türkiye cumhuriyeti,14 şubat,türkiye,venedik,avrupa

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super