Duyuru!
Sosyal Medya Uzmanı | Takiple Kazan

Bannere Tıkla! Sosyal Hesaplarına Abone Kas!Ana Sayfa / Genel / İklimlendirme fuarı ISK-SODEX için geri sayım başladı

İklimlendirme fuarı ISK-SODEX için geri sayım başladı

Gerçekleştirdiği ihracat artışlarıyla Türkiye ekonomisinin kayda değer sektörlerinden biri haline gelen iklimlendirme sanayi, başarısını 7-10 Şubat tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek ISK-SODEX fuarında taçlandırmaya hazırlanıyor. Hannover Messe Sodeks Fuarcılık tarafından ISKAV, DOSIDER, İSKİD, İZODER, TTMD, POMSAD, SOSİAD, ESSİAD, MTMD ve KBSB işbirliği ile organize edilen Ekonomi Bakanlığı göre desteklenen ISK-SODEX ’e bu sene 44 ülkeden binin üstünde işyeri katılacağı bildirildi. Sektörün oyuncularını bir araya getirecek olan fuarda ısıtma, soğutma, havalandırma, yalıtım, pompa, vana, tesisat ve su temizleme alanlarında etkinlik belirten firmalar yeni ürün ve hizmetlerini sergileyecek. Keza, enerji verimliliği ve yapı otomasyon ürün grupları ile fuarın her zamankinden daha varlıklı bir deneyim sağlayacağı ifade edildi.

Kombi ustaları yarışıyor

Sanayicileri bir araya getirecek olan fuarın, renkli etkinliklere de sahne olacağı söylendi. Bu sene birincil kez düzenlenecek olan Ustalar Ligi 2018 yarışmasında içten montaj, projeye uygunluk ve estetik kriterlerinde dereceye giren ilk üç kombi ustası ‘Türkiye’nin en iyi ustası’ olarak ödüllendirileceği belirtildi. Yarışmada birinciye 5 bin TL, ikinciye 3 bin TL, üçüncüye ise 2 bin TL değer ödül verileceği aktarıldı.

Ziyaretçilere kombi ve otomobil kazanma şansı

Fuarda ziyaretçiler için üstelik çekiliş yapılacağı, çekilişle 1 ticari araç ve 6 adet kombini ziyaretçilere verileceği vurgulandı.

Milletlerarası alım heyetleri fuarda olacak

170’i Ekonomi Bakanlığı kadar desteklenen Uluslararası Ticaret Heyeti programı dahilinde almak üzere, toplam 470 kişinin yer aldığı satın alma heyetlerinin fuarda katılımcı firmalarla buluşacağı, milletlerarası delegasyonların, düzenlenecek B2B toplantılarda Türk ihracatçıları ile tanışma olanağı bulacağı, yeni işbirliklerinin yolunun aranacağı bildirildi.

80 binin üstünde ziyaretçi beklenen fuarda, destekleyici programların yürütüleceği, iştirakçi ve ziyaretçilere tanışma, iş bağlantıları kurma, bilgi ve deneyim paylaşımı konusunda yeni imkanlar sunulacağı belirtildi. Bu sene öncelikle oluşturulan Forum Alanı ’nda ise katılımcıların yeni mahsul, hizmet ve teknolojilerini, ziyaretçilere tanıtma imkanı sunacağı ifade edildi.

İklimlendirme sistemlerinin geleceğini etkileyen dijitalleşme, verimlilik gibi konular da fuar boyunca düzenlenecek toplantılarda masaya yatırılacağı belirtildi. Birçok dernek ve oda sektörün tüm paydaşları arasındaki diyaloğu çoğaltmak amacıyla bu yıl ilk defa seminer ve konferans düzenleyeceği, sektör temsilcilerinin deneyimlerini paylaşacakları bu seminerlerde rüzgarsız teknolojilerden enerji verimliliğine ve ileri teknolojili ürünlerden endüstri 4.0’a değin birçok konunun tartışmaya açılacağı açıklandı.
 

İklimlendirme fuarı ISK-SODEX için geri sayım başladı ah ka mekanik antalya,ah-ka mekanik isitma soğutma turizm inşaat tarim kuyumculuk sanayi ve ticaret limited şirketi,ah-ka mekanik kayseri,sodex 2018,mekanik tesisat firmaları antalya

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super