Duyuru!
Ana Sayfa / Genel / Hangisi gerçek Süleyman Soylu?

Hangisi gerçek Süleyman Soylu?

Metin Gitmez’i ilk defa gören bazı vatandaşlar kendisine, “Bakanım bir fotoğraf çektirebilir miyiz” diyor. Her geçen gün şehirde popülerliği büyüyen Gitmez, müşteriler kendisini gördüğünde büyük bir şaşkınlık yaşadıklarını ve resim istekleri yüzünden işini yapamaz ayla geldiğini söyledi.

Hangisi gerçek Süleyman Soyluİçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya benzerliğini ilk olarak Eskişehirli müşterilerin ayrım ettiğini ve son 2 yıldır bu benzerliği fark edenlerin arttığını söyleyen Gitmez, “Birincil gelenler beni görür görmez çok şaşırıyor. ‘Çok benziyor, acaba İçişleri Bakanı Süleyman Asilzade mu’ diye düşündükten sonradan sohbet ederken fotoğraf çektiriyorlar. Geçtiğimiz günlerde Başbakan Binali Yıldırım’ın korumaları geldi. Masaya hizmet ederken benim Bakan Soylu olduğumu sandılar, ‘Abi sen gelme her geldiğinde bakan diye ayağa kalkıyoruz’ dediler. Özellikle son birkaç aydır bu benzerliğin olduğunu söyleyenler bolca” diye konuştu.

Hangisi gerçek Süleyman SoyluBazı müşteriler ise, Metin Gitmez ’i görünce kamera şakası yapıldığını zannettiklerini dile getirdi.

Hangisi gerçek Süleyman Soylu

Hangisi gerçek Süleyman Soylu

Hangisi gerçek Süleyman Soylu? süleyman soylu oflumu,süleyman soylu nerde,süleyman soylu biyografisi,süleyman soylu yeğeni,süleyman soylu küçükköy

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super