Duyuru!
Sosyal Medya Uzmanı | Takiple Kazan

Bannere Tıkla! Sosyal Hesaplarına Abone Kas!Ana Sayfa / Genel / Giresunspor Teknik Direktörü istifa etti

Giresunspor Teknik Direktörü istifa etti

Spor Toto 1. Lig 20. hafta müsabakasında İstanbulspor ’a son saniyelerde yediği gölle mağlup olan Giresunspor’da Teknik Direktör Metin Diyadin, sorumluluğu dahilinde gereğini yapacağını söyledi.
Maçın peşinde değer biçme toplantısında, futbolculara soyunma odasında kararını söylediğini ve başkan ile de bir araya gelerek gereğini yapacağını ifade eden Diyadin, “Ben bir şey üzecek ya da zorlayacak tavır içinde bulunmam kendime yakıştığı yerde noktalarım” dedi.

Diyadin, “Maçla ilgili çok pozitif bir şey söylemeye gerek değil en yakın maç Bolu maçı. Biz bu senaryoyu birkaç hafta maalesef izledik. Kaçırdığımız pozisyonlardan daha sonra son dakikada kendi kalemizde gol yedik. Bunun anlamı ise şöyle oluyor bir şeyler olmuyorsa en azından yahut oyuncularımın açlık, arzusu, performansı birlikteliğimiz Allah ’a şükür hiç bir bıkkınlık yoktu fakat doğal olarak bizim mesleğimiz skor almaya yönelikti. Skor alamadığımız süre bunun birinci derecede mesuliyet duygusu da teknik direktördedir ben de bu anlamda kendi sorumluluğumu defalarca bilirim daha önceki haftalarda da söyledim. Ben bir şey üzecek veya zorlayacak tutum içinde bulunmam kendime yakıştığı yerde noktalarım” biçiminde konuştu.

Giresunspor ’un hedefine ulaşacağını belirten Diyadin, şöyle devam etti:

“İyi bir takım var, kesinlikle hedefine ulaşacağına da eminim sadece söylediğim gibi gol sıkıntısı vardı onu aşamayınca yapacak fazla bir şey değil. Bir değiştirme iyi gelir Giresunspor ’a, hemen şimdi oyuncularımla da paylaştım, canlı yayında da paylaştım birazdan da başkan ile de bir araya geliriz kendileriyle de paylaşıp böyle olması çok uygun diye düşünüyorum.”

Resul Yanbul
 

Giresunspor Teknik Direktörü istifa etti giresunspor,teknik,direktörü,istifa,etti

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super