Duyuru!
Sosyal Medya Uzmanı | Takiple Kazan

Bannere Tıkla! Sosyal Hesaplarına Abone Kas!Ana Sayfa / Genel / Galatasaraylı engelliye Beşiktaş desteği

Galatasaraylı engelliye Beşiktaş desteği

Almanya ’da siyah-beyazlı taraftarlardan oluşan Achen Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Erdal Şahin ’in öncülüğünde gerçekleşen gurbetçi taraftarların gönül birliğiyle kısa sürede gerçekleşen kampanya ile Akçapınar ’daki koyu bir Galatasaray taraftarı olduğu açıklanmış gereklilik sahibi bir engelli yurttaş akülü sandalyeye kavuşturuldu.
Derneğin Ayvalık ’taki üyesi ve ilçenin sevilen gençlerinden Yüce Baştopçu ile 150 Evler Mahallesi Muhtarı Yener Koşvar ’ın yoluyla, Türkiye ’den satın alınan akülü sandaliyenin kırsal mahalledeki engelli vatandaşa teslim edilmesi gönül rahatlığıyla karşılandı.

Derneğin Ayvalık ’taki temsilcisi Ulu Baştopçu akülü sandliyenin teslimatının arkasından muhabirimize yaptığı açıklamada, Achen Beşiktaşlılar Derneği ’nin Almanya ’da ihtiyaç sahibi ırk için sıkça benzeri katkıları yaptığını söyledi.

Achen ’deki siyah-beyazlı taraftarının bu ulvi yardımlarının öncelikle Almanya dıştan bir kentte gerçekleştiğini kaydeden Ulu Baştopçu, “Derneğin Başkanı Erdal Şahin, Ayvalık ’ta da böylesi bir çalışma gerçekleştirmek istediklerinde hemencecik 150 Evler Mahallesi Muhtarımı Yener Koşvar ile iletişime geçtim. O, Akçapınar kırsal mahallesinde böyle bir engelli vatandaşın olduğunu bana iletti. Bu durumu ben de Achen Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Erdal Şahin ’e söyledim. Sağolsun hemen dernek üyeleri aracılığıyla bir akülü sandaliye parasını temin edip, bana gönderdiler. Bizde hemen Konya ’daki bir firma ile bağlantı kurup, yepyeni bir akülü sandaliye satın alarak, bu engelli arkadaşımıza teslim ettik. Fazla mutluyum. Bu yardımın yapılmasını sağlayan Achen Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Erdal Şahin ’in yanı sıra tüm Beşiktaş ’a gönül vermiş dernek üyelerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

Baştopçu, Almanya ’daki derneğin Türkiye ’deki gereklilik sahipleri için sözde yardımları çoğu kez gerçekleştirmek istediğini de sözlerine ekledi.

İsmi açıklanmayan sarı-kırmızılı renklere gönül vermiş olan engelli vatandaşın ise Achen Beşiktaşlılar Derneği ’ne şükranlarını iletmesi duygusal anların yaşanmasına niçin oldu. 

Galatasaraylı engelliye Beşiktaş desteği galatasaraylı,engelliye,beşiktaş,spor,spor haberleri

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super