Duyuru!
Ana Sayfa / Genel / Erbil’e uçuş yasağı kalktı

Erbil’e uçuş yasağı kalktı

‘FETÖ BORSASI ’
(AK Partili Şamil Tayyar ’ın FETÖ borsası iddiası) Bu konuyla ilgili Genel Başkan Yardımcımız Hayati Printer zorunlu açıklamayı yaptı. Arkadaşımızla gerekli görüşmeleri gerçekleştirdi. Türkiye, topyekun olarak memleketimizin başına gelen en büyük belalardan biri olan FETÖ ile amansız uğraş veriyor. Bu uğraş hakkında belirsizlik uyandıracak girişimler asla kabul edilemez. Ümit ederim bundan sonradan daha itinalı tavır içinde olur.

Hiçbir şekilde uygun görmediğimiz, dünyanın da tepkisini çeken Kuzey Irak referandumundan sonradan hava sahasını kapatmıştık. Irak merkezi hükümeti hava sahasını açtı. Biz de benzer doğrultuda hava sahamızı bugün (dün) itibarıyla açıyoruz. artık Türkiye ’den veya Avrupa ’dan Erbil ’e uçuşlar, sivil amaçlı ticari uçuşlar gerçekleştirilebilecek. Ancak bu sadece Erbil ile ilgili. Süleymaniye ’ye herhangi bir uçuş gerçekleştirilmeyecek. Süleymaniye bu uygulamanın dıştan olacak. Maalesef Süleymaniye ’de terör örgütüne yönelik ülkemiz aleyhine faaliyetler yoğun şekilde devam ediyor.

(Kuzey Irak ’a karşın askeri operasyon) Türkiye, terör tehdidi aleyhinde herhangi bir zaman ve yerle sınırlı olmaksızın mücadelesini kararlılıkla sürdürüyor. Korkutma nerede belirgin ayla gelirse bu noktalara da zorunlu müdahaleyi yapma hakkımız saklıdır.”

DÖVİZ YORUMU: ETKİLERİ GEÇİCİ VE SINIRLI
(Dövizdeki yükseliş) Doların Türk Lirası karşı layık kazanması ihracatı negatif etkilemez. Tersine olumlu yönde katkısı olur lakin kurlardaki istikrarsızlık geçici bir durumdur. ara sıra dalgalanmalar olabilir. Bunların etkileri de sınırlıdır ve geçicidir. Ana olan orta ve uzun vadede ekonominin sağlıklı işlemesidir. Bütün makroekonomik göstergelerimiz gayet iyidir. Herhangi bir tereddüte mahal değil.

Erbil’e uçuş yasağı kalktı gündem,başbakan binali yıldırım,erbil,gazetehaberleri,bugün

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super