Duyuru!
Ana Sayfa / Genel / ‘Bu yolculukta yorulan, yolunu kaybeden oldu’

‘Bu yolculukta yorulan, yolunu kaybeden oldu’

İHANETLERE KARŞIN
“Kerameti hiçbir süre kendimizde görmeden, işin sırrının yaptığımız hizmetler olduğunun bilinciyle, kendimizi kesintisiz geliştirerek, her zaman birincil günkü heyecanla çalıştık. Bu uzun, meşakkatli, sabır gerektiren yolculukta kesinlikle yorulanlar, hatta yolunu kaybedenler olmuştur fakat AK Parti olarak bizim hizmet aşkımız ve kararlığımız asla zayıflamamıştır.

Türkiye ’nin FETÖ ’yle, PKK ’yla, DEAŞ ’la, öteki terör örgütleriyle mücadelesini, daha da ötesi artık 7 düvele karşı verildiği çok açık beka kavgasını, işte bu hoşgörüyle yürütüyoruz. 15 Temmuz darbe girişimi gibi tarihimizde eşi yarı olmayan ihanetlere karşin, ülke ve insanlar olarak dimdik ayakta bir şekilde hedeflerimize dürüst yürüdük. Teşkilatlarımızda tayin alan arkadaşlarımız ile partimize gönül vermiş bütün kardeşlerimizden, bugüne kadar yaptıklarımızı milletimize her fırsatta ve en doğru şekilde anlatmalarını bekliyorum.”

YILDIRIM: ROTA MİLLETTEN
Başbakan Binali Şimşek da, kitaba yazdığı önsözde, “AK Parti; Tek Millet, Tek Sancak, Tek Vatan, Tek Devlet ilkesini daim kılmak adına yurtiçinde, yurtdışında teröre aleyhinde mücadeleyi bir memleket meselesi görmekte ve buna karşın tedbirler almaktadır. 14 Ağustos 2001 tarihinden bugüne, bu hareketin rotasını daima halk belirlemiştir. AK Parti bundan sonradan da milletle benzer istikamette yol alacak ve milletin rızası olmayan hiçbir icraata imza atmayacaktır” dedi.

‘Bu yolculukta yorulan, yolunu kaybeden oldu’ cumhurbaşkanı recep tayip erdoğan,ak parti,gazetehaberleri,vatan,zaman

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super