Duyuru!
Ana Sayfa / Genel / 2019 ’da MHP ile el ele… Sandıkları patlatacağız

2019 ’da MHP ile el ele… Sandıkları patlatacağız

İHANETİ AFFETMEYİZ

“Tek halk müziği, tek sancak, tek vatan, tek devlet. 780 bin kilometrekareyle bu ülke tek vatan, vatanımızı böldürtmeyeceğiz. O çaba edenler vardı. PKK ’sı filan falan, ne oldu? Gabar ’da, Cudi ’de, Tendürek ’te, Bestler Deresi ’nde inlerine gireceğiz dedik, girdik mi, gömdük mü? Onlar kaçıyor biz kovalıyoruz. Fırat Kalkanı ’nda kovaladık. Ondan daha sonra Afrin ’de kovaladık, derhal devam ediyoruz. Bugün itibariyle etkisiz hâlâ getirilen terörist sayısı 3 bin 747. Hem Afrin hem de Irak her iki tarafta da bu devam ediyor. Bu millete ihanet edeni affetmeyiz. Paralel devlet nerede, Pensilvanya ’da, gerisinde kimler var belirli. Onun için onları orada da kovalayacağız. Amerika ’ya da gitse, Avrupa devletlerine gitse kovalayacağız.

HER AN SEÇİME HAZIRIZ

Birileri bizim 2019 seçimlerinin startını çoktan vermiş olmamızı kuruntularına, vesveselerine, aslı astarı olmayan spekülasyonlarına cihaz ediyor. Parti olarak her an seçime hazırlıklı olan her lahza seçim olacakmış gibi çalışan bir siyasi hareketiz. Şunu unutmayın biz AK Parti teşkilatı olarak büyüdükçe kibri çoğalan değil, büyüdükçe tevazusu çoğalan, toprağa daha da yakında olacak olan bir partiyiz. Biz oyları yükseldikçe böbürlenen değil, sorumluluğu büyüyen bir teşkilatız. Nasıl olsa Türkiye genelinde yüzde 52 aldık deyip muhakkak rehavete kapılmayacağız. Allah ’ın izniyle aziz milletimizin teveccühüyle 2019 ’da AK Parti ’yi ve MHP ile yapmış olduğumuz cumhur ittifakını gelmiş geçmiş en yüksek oy oranlarıyla tanıştıracağız. MHP ’li kardeşlerimizle beraber el ele, omuz omuza vererek dayanışma içinde sandıkları patlatacağız. Türk siyasi tarihinde çığır açmış, ilklere, rekorlarla imza atmış bir hareket olarak 2019 ’a da damgamızı vuracağız.

DOĞU GUTA ’DAN GELEN MEKTUP

“Afrin ile bu iş bitmeyecek dedik. Niye? Bu PKK ’lılar Sincar ’a dürüst gittiler. O vakit ‘Sincar ’a da gireceğiz ’ dedim. Derhal oraya da operasyonlar başladı. Biz bir işgal devleti değiliz. Onun Batı ’da örnekleri var. Elhamdülillah, bizim geçmişimizde böyle bir şey değil. Tarihimizde mazlumların yanında yer olmak var. Afrin ’de yaptığımız bu. Televizyonda izliyorsunuz, yok mi? O mazlumları, o yavruların ne ülkü geldiğini görüyorsunuz, yok mi? Onlara nasıl vuruyorlar. Doğu Guta ’da olanları görüyorsunuz, değil mi? Batılı bize us vermeye çalışıyor. ‘O aklı kendinize saklayın ’ dedim. Hepsinin video kayıtları, her şeyi var. Yarın zaten Varna ’da bir araya geleceğiz. Hazırlıkları yaptım, kendilerine göstereceğim.”

EVLERE KAHVEYLE GİDİN

“Kapı kapı dolaşarak projelerimizi anlatmanızı istiyorum. Bana bak onlara hediyeleri de götürün… 94 İstanbul ’da belediye seçimlerine bu arada bayan kardeşlerim fazla önemli sürpriz yaptı. Ne yaptı biliyor musunuz, kahve. Büyük poşetlerde mensubu olduğum partimin amblemiyle bir tarafta da bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır diye bir şey yazıyordu. Illaki başkan, sayın bakan çalışıp hemen de bayan kardeşlerime fincan kahvenin poşeti hazırlanıp AK Parti logosu ve gerisinde da bir fincan kahvenin kırk yıl hatırı vardır yazılıp hanım kardeşlerimiz eli boş gitmemeli, onlara bu kahveyi armağan etmeli.” (Özgür ALTUNCU – İSTANBUL)

2019 ’da MHP ile el ele… Sandıkları patlatacağız gazetehaberleri,tayyip erdoğan,erdoğan,bugün,sabah

Sitemizdeki Paylaşımlar Sosyal Ağlardan ve Benzeri sitelerden alıntıdır…

Lütfen Paylaşın!


Hakkında KanalHarman

KanalHarman ile Harmanlama Zamanı!

Check Also

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti... 'Çile odaları' bulundu

Sümela Manastırı ’nda bugüne kadar görülmemişti… ‘Çile odaları’ bulundu

Haberin diğer fotoğrafları için tıklayın Türkiye ’nin manâlı tarihi ve turistik mekanlarından biri olan ve …

Bir Cevap Yazın

Sosyal Ağlar İle Giriş Yapınız!E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Watch Dragon ball super